Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,3% sub estimat

"Sistem PC (monitor inclus) cu multifunctionala lasejet A4 si memory stick 32 Gb, protejat TEMPEST” - SRCF Brasov

Număr anunț
SCN1008822
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
BLUESPACE TECHNOLOGY S.A. (CUI 28627965)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.000 RON
Valoare atribuită
21.500 RON 2,3% sub estimat
Data publicării
27.07.2018 08:26
Anunț de atribuire
SCNA1004478
Termen limită
20.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1017296

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

21.500 RON

din 22.000 RON estimat 2,3%

Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.