Atribuită
Anunț atribuire
Acord cadru furnizare medicamente PN Oncologie
- Număr anunț
- CAN1145344
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.580.069,44 RON
- Valoare atribuită
- 38.762.271,63 RON
- Data anunțului
- 14.01.2026 13:01
- Anunț de participare
- CN1077815
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 38.762.271,63 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cemiplimabum 350mg | — | DONA. LOGISTICA 6 contracte | 10.745.247,63 RON |
| DONA. LOGISTICA · contract 5509 · 15.05.2025 | 162.070,10 RON | |||
| DONA. LOGISTICA · contract 4188 · 15.04.2025 | 4.667.618,88 RON | |||
| DONA. LOGISTICA · contract 4398 · 22.04.2025 | 194.484,12 RON | |||
| DONA. LOGISTICA · contract 16496 · 12.12.2025 | 567.245,35 RON | |||
| DONA. LOGISTICA · contract 8520 · 14.07.2025 | 486.210,30 RON | |||
| DONA. LOGISTICA · contract 15348 · 20.11.2025 | 4.667.618,88 RON | |||
| 2 | Nivolumabum 120mg | — | DR.MAX | 28.017.024 RON |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DONA. LOGISTICA S.A. CUI RO 3596251
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DR.MAX S.R.L. CUI 9378655
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Valoare atribuită
38.762.271,63 RON
din 33.580.069,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro