Atribuită
Anunț atribuire
Furnizare produse alimentare
- Număr anunț
- CAN1152665
- Autoritate contractantă
- COMPLEX DE SERVICII PENTRU PERSOANE ADULTE CU HANDICAP ROMAN (CUI 2613974)
- Furnizor / câștigător
- AGROLINEVOL S.R.L. (CUI 33184953)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 773.731 RON
- Valoare atribuită
- 2.056.057,59 RON
- Data anunțului
- 15.01.2026 10:06
- Anunț de participare
- CN1082313
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (12)
Adjudecat: 2.056.057,59 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CARNE | — | AGROLINEVOL S.R.L. 3 contracte | 210.036 RON |
| AGROLINEVOL S.R.L. · contract 3482 · 29.07.2025 | 70.012 RON | |||
| AGROLINEVOL S.R.L. · contract 3481 · 29.07.2025 | 70.012 RON | |||
| AGROLINEVOL S.R.L. · contract 6256 · 30.12.2025 | 70.012 RON | |||
| 2 | CARNE DE PUI SI ALTE PRODUSE CONGELATE | — | COPANEX S.R.L. 3 contracte | 194.798,25 RON |
| COPANEX S.R.L. · contract 3484 · 29.07.2025 | 64.932,75 RON | |||
| COPANEX S.R.L. · contract 3483 · 29.07.2025 | 64.932,75 RON | |||
| COPANEX S.R.L. · contract 6257 · 30.12.2025 | 64.932,75 RON | |||
| 3 | PRODUSE DIN CARNE | — | AGROLINEVOL S.R.L. 3 contracte | 261.810 RON |
| AGROLINEVOL S.R.L. · contract 3485 · 29.07.2025 | 87.270 RON | |||
| AGROLINEVOL S.R.L. · contract 6258 · 30.12.2025 | 87.270 RON | |||
| AGROLINEVOL S.R.L. · contract 3486 · 29.07.2025 | 87.270 RON | |||
| 4 | PESTE CONGELAT | — | COPANEX S.R.L. 3 contracte | 70.084,50 RON |
| COPANEX S.R.L. · contract 3487 · 29.07.2025 | 23.361,50 RON | |||
| COPANEX S.R.L. · contract 6259 · 30.12.2025 | 23.361,50 RON | |||
| COPANEX S.R.L. · contract 3488 · 29.07.2025 | 23.361,50 RON | |||
| 5 | PRODUSE LACTATE | — | PROCOM PASCAL S.R.L. 3 contracte | 169.065 RON |
| PROCOM PASCAL S.R.L. · contract 3489 · 29.07.2025 | 56.355 RON | |||
| PROCOM PASCAL S.R.L. · contract 3490 · 29.07.2025 | 56.355 RON | |||
| PROCOM PASCAL S.R.L. · contract 6260 · 30.12.2025 | 56.355 RON | |||
| 6 | DIVERSE PRODUSE ALIMENTARE | — | PROCOM PASCAL S.R.L. 3 contracte | 185.661 RON |
| PROCOM PASCAL S.R.L. · contract 3491 · 29.07.2025 | 61.887 RON | |||
| PROCOM PASCAL S.R.L. · contract 3492 · 29.07.2025 | 61.887 RON | |||
| PROCOM PASCAL S.R.L. · contract 6261 · 30.12.2025 | 61.887 RON | |||
| 7 | FRUCTE SI FRUCTE CU COAJA TROPICALE | — | AMARIEI G. PETRU 3 contracte | 145.869 RON |
| AMARIEI G. PETRU · contract 3494 · 29.07.2025 | 48.623 RON | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 3493 · 29.07.2025 | 48.623 RON | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 6262 · 30.12.2025 | 48.623 RON | |||
| 8 | LEGUME | — | AMARIEI G. PETRU 3 contracte | 241.164 RON |
| AMARIEI G. PETRU · contract 6263 · 30.12.2025 | 80.388 RON | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 3496 · 29.07.2025 | 80.388 RON | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 3495 · 29.07.2025 | 80.388 RON | |||
| 9 | FRUCTE SI LEGUME TRANSFORMATE | — | ELLMAR COM 3 contracte | 194.947,50 RON |
| ELLMAR COM · contract 3497 · 29.07.2025 | 64.982,50 RON | |||
| ELLMAR COM · contract 3498 · 29.07.2025 | 64.982,50 RON | |||
| ELLMAR COM · contract 6264 · 30.12.2025 | 64.982,50 RON | |||
| 10 | PAINE, PRODUSE DE PANIFICATIE | — | PANIFROM PROD S.R.L. 3 contracte | 154.028,10 RON |
| PANIFROM PROD S.R.L. · contract 3500 · 29.07.2025 | 51.342,70 RON | |||
| PANIFROM PROD S.R.L. · contract 6265 · 30.12.2025 | 51.342,70 RON | |||
| PANIFROM PROD S.R.L. · contract 3499 · 29.07.2025 | 51.342,70 RON | |||
| 11 | PRODUSE DE COFETARIE | — | Anulat | — |
| 12 | ALIMENTE, BAUTURI SI PRODUSE CONEXE | — | Apex Expert 3 contracte | 228.594,24 RON |
| Apex Expert · contract 3501 · 29.07.2025 | 76.198,08 RON | |||
| Apex Expert · contract 6266 · 30.12.2025 | 76.198,08 RON | |||
| Apex Expert · contract 3502 · 29.07.2025 | 76.198,08 RON | |||
Participanți · 16 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROCOM PASCAL SRL CUI RO 9663228
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COPANEX SRL CUI RO 5994229
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
APEX EXPERT SRL CUI 32146897
Valoare atribuită
2.056.057,59 RON
din 773.731 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro