Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 0,5% sub estimat

Achiziție/furnizare autobuze electrice pentru proiectul “ Modernizarea transportului public la nivelul zonei urbane funcționale Târgoviște prin achiziția de autobuze ecologice – etapa I” -PMT-2023-P029, Cod unic de identificare: 4279944-2023-25.1

Număr anunț
CAN1140252
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
Furnizor / câștigător
NEW KOPEL CAR IMPORT SRL (CUI 26487059)
Cod CPV
34144910-0 · Autobuze electrice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.960.561,70 RON
Valoare atribuită
56.655.555,60 RON 0,5% sub estimat
Data anunțului
16.01.2026 21:00
Anunț de participare
CN1061301

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

56.655.555,60 RON

din 56.960.561,70 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 305.006,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.