Atribuită
Anunț atribuire
Echipamente de protectie - 4 loturi
- Număr anunț
- SCNA1105539
- Autoritate contractantă
- RATBV S.A. (CUI RO1102556)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 114.313,10 RON
- Valoare atribuită
- 114.313,10 RON
- Data anunțului
- 24.06.2026 10:42
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (3)
Adjudecat: 279.074,60 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Incaltaminte de protectie | — | S.C. FORNAX GROUP S.R.L. S.R.L. 3 contracte | 132.991 RON |
| S.C. FORNAX GROUP S.R.L. S.R.L. · contract 121 · 24.04.2024 | 66.495,50 RON | |||
| S.C. FORNAX GROUP S.R.L. S.R.L. · contract 122 · 24.04.2025 | 29.073,50 RON | |||
| S.C. FORNAX GROUP S.R.L. S.R.L. · contract 236 · 11.12.2025 | 37.422 RON | |||
| 3 | Echipamente de protectie a mainilor si a capului | — | ARMOS SERVICES SRL | 49.623,60 RON |
| 4 | Echipamente de protectie pentru pompieri si interventie rapida … | — | S.C. DANGER S.R.L. | 96.460 RON |
Valoare atribuită
114.313,10 RON
din 114.313,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro