Atribuită Anunț atribuire

Echipamente de rețea pentru dotarea I.G.P.R.

Număr anunț
CAN1117236
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE (CUI 4453144)
Furnizor / câștigător
ARCTIC STREAM S.A. (CUI 38114908)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.569.747,90 RON
Valoare atribuită
21.000.520 RON
Data anunțului
16.01.2026 11:33
Anunț de participare
CN1057848

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (12)

Estimat: 16.569.747,90 RON Adjudecat: 21.000.520 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Switch 24 porturi cu Management 2.100.840 RON ARCTIC STREAM 2 contracte 13.119.560 RON
ARCTIC STREAM · contract 351979 · 04.03.2024 2.416.060 RON
ARCTIC STREAM · contract 963542/38 · 11.12.2023 10.703.500 RON
2 Switch 24 porturi POE + cu Management 1.470.588,50 RON DENDRIO SOLUTIONS 4.687.000 RON
3 Switch 48 porturi cu Management 2.941.177 RON
4 Platformă de management centralizat pentru vizibilitatea și dep… 1.216.806,72 RON DENDRIO SOLUTIONS 277.250 RON ↓77,2%
5 Firewall Tip 1 504.201,50 RON
6 Firewall Tip 2 1.680.672,50 RON DENDRIO SOLUTIONS 2 contracte 402.960 RON ↓76,0%
DENDRIO SOLUTIONS · contract 355264 · 04.06.2024 67.160 RON
DENDRIO SOLUTIONS · contract 351980 · 04.03.2024 335.800 RON
7 Firewall Tip 3 2.352.941,20 RON ARCTIC STREAM 736.900 RON ↓68,7%
8 Firewall Tip 4 2.016.806,68 RON ARCTIC STREAM 1.037.125 RON ↓48,6%
9 Soluție de analiză comportamentală a traficului de rețele IT 1.109.243,64 RON
10 Acces point dual band 336.134 RON DATANET SYSTEMS 2 contracte 417.600 RON
DATANET SYSTEMS · contract 963542/40 · 08.12.2023 290.000 RON
DATANET SYSTEMS · contract 351981 · 05.03.2024 127.600 RON
11 Switch Datacenter 638.655,48 RON
12 Platformă de gestionarea soluțiilor de securitate 201.680,68 RON ARCTIC STREAM 322.125 RON

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DATANET SYSTEMS SRL CUI RO 10363046
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

21.000.520 RON

din 16.569.747,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.