Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 23,0% sub estimat
Elaborare proiect tehnic și detalii de execuție, asistență tehnică din partea proiectantului, verificarea tehnică de calitate a proiectului tehnic și execuție lucrări pentru Proiect Integrat Modernizare, Consolidare și Reabilitare drumuri și poduri județene, obiective ce asigură conectarea la rețeaua TEN-T, județul Neamț
- Număr anunț
- CAN1031720
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- Judetul Neamt (CUI 2612839)
- Furnizor / câștigător
- MAVGO HOLDING (CUI 34060708)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 416.343.649,99 RON
- Valoare atribuită
- 320.790.156,39 RON 23,0% sub estimat
- Data anunțului
- 16.01.2026 11:00
- Anunț de participare
- CN1015913
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MAVGO HOLDING SRL CUI 34060708
Asociați 7
ALIDO PROIECT SRL CUI RO 14342100
AXA ROAD CONSTRUCTII C.F.D.P. S.R.L. CUI RO 41805717
DANLIN XXL SRL CUI 16360111
HYDROSTROY AD CUI BG103029862
NEW PROIECT CONSTRUCT SRL CUI 38461370
RUTIER CONSULT SRL CUI RO23749376
TRUST CCDP SRL CUI RO 19014236
Terți susținători 1
VDH AD (VODSTROI 98 AD) CUI BG119081953
Valoare atribuită
320.790.156,39 RON
din 416.343.649,99 RON estimat
23,0%
Adjudecat la 77,0% din estimat · economie 95.553.493,60 RON
Deschise acum pe acest cod
30 licitații deschise pe 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.