Atribuită
Anunț de participare
Vehicule pentru orice tip de teren, cu patru roti motoare - 5 buc.
- Număr anunț
- SCN1008806
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
- Cod CPV
- 34113200-4 · Vehicule pentru orice tip de teren (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 353.500 RON
- Valoare atribuită
- 353.475 RON
- Data publicării
- 27.07.2018 06:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1003995
- Termen limită
- 06.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017384
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1017384.pdf
- FORMULARE.rar.p7s
- Model contract de FURNIZARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL CUI RO 13943110
Valoare atribuită
353.475 RON
din 353.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro