Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 93,6% sub estimat
Furnizarea de materiale de constructii
- Număr anunț
- CAN1143118
- Autoritate contractantă
- RATBV S.A. (CUI RO1102556)
- Cod CPV
- 44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.352.005,36 RON
- Valoare atribuită
- 277.974,09 RON 93,6% sub estimat
- Data anunțului
- 24.06.2026 10:43
- Anunț de participare
- CN1075822
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (6)
Adjudecat: 4.576.672,67 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1 – Aluminiu, produse metalurgice, bronz/ alamă, platban… | — | TEHCOM SRL,M&M FRIMAR 2 contracte | 442.263,67 RON |
| TEHCOM SRL,M&M FRIMAR · contract 23 · 24.02.2025 | 403.032,50 RON | |||
| M&M FRIMAR · contract 24 · 24.02.2025 | 39.231,17 RON | |||
| 2 | Materiale adaposturi calatori | — | M&M FRIMAR 2 contracte | 3.415.290,60 RON |
| M&M FRIMAR · contract 25 · 24.02.2025 | 3.307.612 RON | |||
| M&M FRIMAR · contract 26 · 24.02.2025 | 107.678,60 RON | |||
| 3 | Nisip | — | M&M FRIMAR 3 contracte | 8.676,20 RON |
| M&M FRIMAR · contract 191 · 20.10.2025 | 369,20 RON | |||
| M&M FRIMAR · contract 28 · 24.02.2025 | 3.692 RON | |||
| M&M FRIMAR · contract 27 · 24.02.2025 | 4.615 RON | |||
| 4 | Adezivi şi produse chimice auto | — | M&M FRIMAR 2 contracte | 124.637,20 RON |
| M&M FRIMAR · contract 29 · 24.02.2025 | 95.707 RON | |||
| M&M FRIMAR · contract 30 · 24.02.2025 | 28.930,20 RON | |||
| 5 | Produse din beton | — | M&M FRIMAR 2 contracte | 119.200 RON |
| M&M FRIMAR · contract 31 · 24.02.2025 | 106.400 RON | |||
| M&M FRIMAR · contract 32 · 24.02.2025 | 12.800 RON | |||
| 6 | Geamuri adăposturi | — | M&M FRIMAR,EUROETANS INDUSTRI · M&M FRIMAR 2 contracte | 466.605 RON |
| M&M FRIMAR,EUROETANS INDUSTRI · contract 33 · 24.02.2025 | 461.337 RON | |||
| M&M FRIMAR · contract 34 · 24.02.2025 | 5.268 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEHCOM SRL CUI RO 1351883
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROETANS INDUSTRI SRL CUI RO19069649
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
M & M FRIMAR SRL CUI RO15290794
Valoare atribuită
277.974,09 RON
din 4.352.005,36 RON estimat
93,6%
Adjudecat la 6,4% din estimat · economie 4.074.031,27 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.