Atribuită
Anunț atribuire
Servicii de proiectare, asistență tehnică din partea proiectantului și lucrări de execuție aferente obiectivului de investiții ”Creșterea eficienței energetice a Palatului Administrativ al județului Harghita”
- Număr anunț
- CAN1126691
- Autoritate contractantă
- JUDETUL HARGHITA (CUI 4245763)
- Furnizor / câștigător
- TERMOLANG SRL (CUI 12915163)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.139.747,85 RON
- Valoare atribuită
- 61.301.529,83 RON
- Data anunțului
- 24.06.2026 10:43
- Anunț de participare
- CN1061313
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TERMOLANG SRL CUI RO 12915163
Asociați 1
KESZ CONSTRUCTII ROMANIA SRL CUI RO35753257
Subcontractanți 6
BALÁZS PROIECT CUI 27543343
DELTA INSTAL SRL CUI RO22008560
HARMONIA SRL CUI RO 10098659
LIFT SERVICE SRL CUI RO 6179151
NOVATHERM SRL CUI RO 6754488
VERDI INDUSTRIAL CONSTRUCT S.R.L. CUI RO 26060812
Valoare atribuită
61.301.529,83 RON
din 43.139.747,85 RON estimat
Deschise acum pe acest cod
16 licitații deschise pe 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.