Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 42,4% sub estimat
Acord -cadru de furnizare paste fainoase, faina, gris, orez (lot 1), margarina, ulei, zahar (lot 2), conserve de peste (lot 3), dulciuri (lot 4), diverse produse alimentare (lot 5) si bauturi fara alcool (lot 6)
- Număr anunț
- CAN1108238
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
- Cod CPV
- 15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.507.089,12 RON
- Valoare atribuită
- 2.597.904,30 RON 42,4% sub estimat
- Data anunțului
- 24.06.2026 10:43
- Anunț de participare
- CN1054076
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (6)
Adjudecat: 4.994.744,36 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paste făinoase, făină, griș, orez | — | ROALMISA INV | 419.311,73 RON |
| 2 | Margarină, ulei, zahăr | — | ROALMISA INV 3 contracte | 1.848.150,30 RON |
| ROALMISA INV · contract 24492 · 05.03.2024 | 411.731,70 RON | |||
| ROALMISA INV · contract 81872 · 24.08.2023 | 140.567,55 RON | |||
| ROALMISA INV · contract 72633 · 21.07.2023 | 1.295.851,05 RON | |||
| 3 | Conserve de peste | — | ROALMISA INV 4 contracte | 733.228,09 RON |
| ROALMISA INV · contract 24495 · 05.03.2024 | 98.912,14 RON | |||
| ROALMISA INV · contract 72637 · 21.07.2023 | 427.465,26 RON | |||
| ROALMISA INV · contract 23396 · 27.02.2025 | 149.554,25 RON | |||
| ROALMISA INV · contract 81880 · 24.08.2023 | 57.296,44 RON | |||
| 4 | Dulciuri | — | ROALMISA INV 3 contracte | 1.627.630,53 RON |
| ROALMISA INV · contract 72639 · 21.07.2023 | 1.144.204,89 RON | |||
| ROALMISA INV · contract 81881 · 24.08.2023 | 126.946,40 RON | |||
| ROALMISA INV · contract 24496 · 05.03.2024 | 356.479,24 RON | |||
| 5 | Diverse produse alimentare | — | — | |
| 6 | Bauturi fara alcool | — | ROALMISA INV | 366.423,71 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROALMISA INV SRL CUI 30715430
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EUROGRUP BOGDAN SRL CUI RO24660152
Valoare atribuită
2.597.904,30 RON
din 4.507.089,12 RON estimat
42,4%
Adjudecat la 57,6% din estimat · economie 1.909.184,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.