Atribuită Anunț de participare

Furnizare echipamente în cadrul proiectului: „Risk management and flood protection in cross-border regions Calarasi and Polski Trambesh”: Vehicul de interventie in caz de urgenta – prevazut cu macara 60 t cu echipament de salvare

Număr anunț
CN1002707
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
Furnizor / câștigător
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
Cod CPV
34144200-0 · Vehicule pentru servicii de urgenta (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.034.000 RON
Valoare atribuită
2.034.000 RON
Data publicării
27.07.2018 01:39
Anunț de atribuire
CAN1007292
Termen limită
04.09.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 143-326264
Documentație de atribuire
DF1016580

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

2.034.000 RON

din 2.034.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.