Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent nr 4 la Acordul-cadru servicii de catering nr. 145/98884 din data de 07.05.2025

Număr anunț
CAN1156195
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 5 (CUI 17104480)
Furnizor / câștigător
FOOD MARKETING SPORT S.R.L. (CUI 38620751)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Norme proprii (Anexa 2)
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.272,56 RON
Valoare atribuită
51.272,56 RON
Data anunțului
27.01.2026 10:15

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 51.272,56 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
FOOD MARKETING SPORT 51.272,56 RON

Valoare atribuită

51.272,56 RON

din 51.272,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.