Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MEDICAMENTE 1-7-2025

Număr anunț
CAN1162321
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI (CUI 4278710)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
86.454 RON
Valoare atribuită
86.454 RON
Data anunțului
06.02.2026 11:38

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 86.454 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
B.BRAUN MEDICAL 86.454 RON

Valoare atribuită

86.454 RON

din 86.454 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.