Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 22,2% sub estimat
Senzori pentru autobuze
- Număr anunț
- SCNA1130441
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Cod CPV
- 35125100-7 · Senzori (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168.785 RON
- Valoare atribuită
- 131.370 RON 22,2% sub estimat
- Data anunțului
- 24.06.2026 10:47
- Anunț de participare
- SCN1170447
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 423.940 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 2 | SENZORI AYATS VOLVO, 3. SENZORI MERCEDES-BENZ SPRINTER 516 | — | ICOM TRADING & CONSULTING SRL 3 contracte | 369.062 RON |
| ICOM TRADING & CONSULTING SRL · contract 127A · 03.02.2026 | 146.285 RON | |||
| ICOM TRADING & CONSULTING SRL · contract 1 · 03.02.2026 | 76.492 RON | |||
| ICOM TRADING & CONSULTING SRL · contract 127A · 03.02.2026 | 146.285 RON | |||
| 3 | SENZORI MERCEDES-BENZ SPRINTER 516 | — | ICOM TRADING & CONSULTING SRL | 54.878 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ICOM TRADING & CONSULTING SRL CUI RO 30819946
Valoare atribuită
131.370 RON
din 168.785 RON estimat
22,2%
Adjudecat la 77,8% din estimat · economie 37.415 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.