Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 99,3% sub estimat

Autovehicule

Număr anunț
CAN1152661
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE (CUI 4453144)
Cod CPV
34114200-1 · Masini de politie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
577.864.000 RON
Valoare atribuită
4.327.644 RON 99,3% sub estimat
Data anunțului
24.06.2026 10:47
Anunț de participare
CN1081114

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Estimat: 577.864.000 RON Adjudecat: 581.179.787 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Autoturism 4x2 hibrid inscripționat 323.826.250 RON
2 Autoturism 4x2 hibrid neinscripționat 168.058.500 RON RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE 2 contracte 492.106.061 RON
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE · contract 819.791 · 19.08.2025 491.881.985 RON
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE · contract 479 · 09.10.2025 224.076 RON
3 Autoturism 4x4 inscripționat 85.979.250 RON RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE 3 contracte 89.073.726 RON
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE · contract 819.369 · 18.08.2025 85.978.500 RON
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE · contract 526 · 29.10.2025 2.751.312 RON
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE · contract 3910684/1 · 10.02.2026 343.914 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TRUST MOTORS SRL CUI RO15301079
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
TRUST MOTORS SRL CUI RO15301079

Valoare atribuită

4.327.644 RON

din 577.864.000 RON estimat 99,3%

Adjudecat la 0,7% din estimat · economie 573.536.356 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.