Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 85,7% sub estimat

Medicamente oncologice II - 6 loturi

Număr anunț
CAN1150487
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Cod CPV
33652000-5 · Antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.064.201 RON
Valoare atribuită
3.021.576,92 RON 85,7% sub estimat
Data anunțului
13.02.2026 13:01
Anunț de participare
CN1080532

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (6)

Estimat: 21.064.201 RON Adjudecat: 21.714.107,96 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Nivolumabum 100 mg 10.014.300 RON DR.MAX,FARMEXIM S.A.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL 15.643.225 RON
2 Nivolumabum 40 mg 1.950.970 RON ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL 2 contracte 1.205.332,96 RON ↓38,2%
ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 7 · 29.10.2025 927.179,20 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 9 · 30.01.2026 278.153,76 RON
3 Panitumumabum 400 mg 2.773.020 RON
4 Panitumumabum 100mg 1.395.360 RON
5 Trastuzumabum Etamsinum 100 mg 1.898.400 RON ROCHE ROMANIA,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL,BIO EEL S.R.L. 4.865.550 RON
6 Trastuzumabum Etamsinum 160 mg 3.032.151 RON

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.021.576,92 RON

din 21.064.201 RON estimat 85,7%

Adjudecat la 14,3% din estimat · economie 18.042.624,08 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.