Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent nr.41394/28.01.2026 la negocierea de consumabile medicale 43 loturi

Număr anunț
CAN1162958
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.750 RON
Valoare atribuită
3.750 RON
Data anunțului
18.02.2026 15:51

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 3.750 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
B.BRAUN MEDICAL 3.750 RON

Valoare atribuită

3.750 RON

din 3.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.