Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 11,4% sub estimat

Proiectare - faza adaptare la amplasament, execuție lucrări și asistență tehnică din partea proiectantului pentru obiectivul de investiții: „Sală de sport școlară 102 locuri Colegiul National Liceal “Zinca Golescu”, Str. Egalitatii, nr. 34, municipiul Pitesti, judetul Arges” - combustibil gaz - cu canalizare

Număr anunț
SCNA1071044
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
Furnizor / câștigător
COLEN IMPEX SRL (CUI 14388299)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.431.328,97 RON
Valoare atribuită
5.700.000 RON 11,4% sub estimat
Data anunțului
24.02.2026 16:04
Anunț de participare
SCN1093374

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
COLEN IMPEX SRL CUI 14388299
Asociați 1
Subcontractanți 2
GEO-STING SRL CUI RO 5578740
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
Terți susținători 1
GENYMAR 2008 SRL CUI 24301140
Subcontractanți 5
JPS PRODUCT CUI 32611487
KRENIC SRL CUI 23343296
VICTORIA GLOBAL SRL CUI RO 14866652
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
ZEUS SA CUI RO 5395513
Asociați 1
TRANSCOM CARAIMAN SRL CUI RO 14275397
Subcontractanți 1
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

5.700.000 RON

din 6.431.328,97 RON estimat 11,4%

Adjudecat la 88,6% din estimat · economie 731.328,97 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.