Atribuită
Anunț atribuire
Servicii paza si servicii conexe
- Număr anunț
- CAN1142416
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- TRANSGUARD SECURITY SRL (CUI 19182671)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.814.248 RON
- Valoare atribuită
- 10.360.176,24 RON
- Data anunțului
- 26.02.2026 13:01
- Anunț de participare
- CN1073261
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRANSGUARD SECURITY SRL CUI RO19182671
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TOTAL PRIVATE GUARD SRL CUI RO 5739609
Valoare atribuită
10.360.176,24 RON
din 6.814.248 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro