Atribuită
Anunț atribuire
Mîtă Ion,recital in cadrul spectacolului ,,Dragobetele sărută fetele”,24 februarie 2026,
- Număr anunț
- CAN1163372
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean de Conservare si Promovare a Culturii Traditionale Teleorman (CUI 15120404)
- Furnizor / câștigător
- Mîta Ion (CUI 1881123807706)
- Cod CPV
- 92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificata propriecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.230 RON
- Valoare atribuită
- 4.230 RON
- Data anunțului
- 26.02.2026 13:01
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 4.230 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | Mîta Ion | 4.230 RON |
Valoare atribuită
4.230 RON
din 4.230 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro