Atribuită
Anunț atribuire
Servicii de reparare si intretinere echipament radiologic
- Număr anunț
- SCNA1096979
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
- Cod CPV
- 50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 542.090 RON
- Valoare atribuită
- 1.084.180 RON
- Data anunțului
- 03.03.2026 14:05
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (19)
Adjudecat: 1.084.180 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Instalatie radiologica mobila cu un post scopie-grafie tip Arca… | — | — | |
| 2 | Instalatie radiologica mobila cu un post grafie tip Polymobil P… | — | RADIOMED IMPEX | 12.336 RON |
| 3 | Instalatie radiologica mobila cu un post scopie-grafie tip Cybe… | — | Dyomedica CND 3 contracte | 208.000 RON |
| Dyomedica CND · contract 37398 · 04.12.2023 | 130.000 RON | |||
| Dyomedica CND · contract 37709 / 2303 · 06.12.2023 | 52.000 RON | |||
| Dyomedica CND · contract AP1802/1522 · 02.12.2025 | 26.000 RON | |||
| 4 | Instalatie radiologica mobila cu un post grafie tip Mobilett XP | — | — | |
| 5 | Instalatie radiologica fixa cu un post grafie tip Camargue; | — | RADIOMED IMPEX 3 contracte | 49.344 RON |
| RADIOMED IMPEX · contract 38057 · 08.12.2023 | 30.840 RON | |||
| RADIOMED IMPEX · contract AP1801/1521 · 02.12.2025 | 6.168 RON | |||
| RADIOMED IMPEX · contract 38058 / 2301 · 08.12.2023 | 12.336 RON | |||
| 6 | Instalatie radiological pentru osteodensitometrie tip Medix 90 | — | — | |
| 7 | Instalatie de rezonanta magnetica tip Magnetom Essenza Dot | — | SIEMENS HEALTHCARE SRL 2 contracte | 156.000 RON |
| SIEMENS HEALTHCARE SRL · contract 41033/3946 · 09.12.2024 | 104.000 RON | |||
| SIEMENS HEALTHCARE SRL · contract AP1800/1520 · 02.12.2025 | 52.000 RON | |||
| 8 | Ecograf tip MyLab 60 | — | DTL Medical SRL 4 contracte | 25.000 RON |
| DTL Medical SRL · contract AP1803/1525 · 02.12.2025 | 2.500 RON | |||
| DTL Medical SRL · contract 37400 · 04.12.2023 | 12.500 RON | |||
| DTL Medical SRL · contract 37708 / 2304 · 06.12.2023 | 5.000 RON | |||
| DTL Medical SRL · contract 41037/3948 · 09.12.2024 | 5.000 RON | |||
| 9 | Instalatie de tomografie computerizata tip NeuViz Essence 16; | — | Dyomedica CND | 52.000 RON |
| 10 | Instalatie radiologica fixa cu un post grafie-scopie tip Lumino… | — | SIEMENS HEALTHCARE SRL 2 contracte | 364.000 RON |
| SIEMENS HEALTHCARE SRL · contract 37710 / 2300 · 06.12.2023 | 104.000 RON | |||
| SIEMENS HEALTHCARE SRL · contract 37397 · 04.12.2023 | 260.000 RON | |||
| 11 | Instalatie radiologica mobila cu un post grafie tip Mac D | — | Anulat | — |
| 12 | Instalatie radiologica mobila cu un postscopie- grafie tip Cios… | — | — | |
| 13 | Instalatie de tomografie computerizata REVOLUTION EVO; | — | GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA 3 contracte | 150.000 RON |
| GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA · contract AP1806/1528 · 02.12.2025 | 25.000 RON | |||
| GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA · contract 37402 · 04.12.2023 | 75.000 RON | |||
| GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA · contract 41038/3949 · 09.12.2024 | 50.000 RON | |||
| 14 | Instalatie radiologica fixa cu un post grafie PRS 500B; | — | Dyomedica CND 2 contracte | 8.500 RON |
| Dyomedica CND · contract 37740 · 06.12.2023 | 4.250 RON | |||
| Dyomedica CND · contract AP1809/1531 · 02.12.2025 | 4.250 RON | |||
| 15 | Instalatie radiologica pentru osteodensitometrie STRATOS; | — | TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. 3 contracte | 24.000 RON |
| TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. · contract AP1805/1527 · 02.12.2025 | 4.000 RON | |||
| TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. · contract 37401 · 04.12.2023 | 12.000 RON | |||
| TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. · contract 41045/3952 · 09.12.2024 | 8.000 RON | |||
| 16 | Instalatie radiologica fixa cu un post grafie CALYPSO F; | — | Anulat | — |
| 17 | Instalatie radiologica de mamografie SELENIA DIMENSION 2D; | — | Anulat | — |
| 18 | Instalaţie radiologică mobila cu un post de grafie PROSLIDE 32 … | — | — | |
| 19 | Instalaţie de ecografie Doppler Color; | — | GLOBAL MEDICAL SOLUTIONS 4 contracte | 35.000 RON |
| GLOBAL MEDICAL SOLUTIONS · contract 37710 /2307 · 06.12.2023 | 7.000 RON | |||
| GLOBAL MEDICAL SOLUTIONS · contract AP1804/1526 · 03.12.2025 | 3.500 RON | |||
| GLOBAL MEDICAL SOLUTIONS · contract 41046/3953 · 09.12.2024 | 7.000 RON | |||
| GLOBAL MEDICAL SOLUTIONS · contract 37399 · 04.12.2023 | 17.500 RON | |||
Valoare atribuită
1.084.180 RON
din 542.090 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro