Atribuită
Anunț atribuire
Reactivi și materiale consumabile pentru detecția alergiilor
- Număr anunț
- CAN1125174
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.250.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.415.000 RON
- Data anunțului
- 04.03.2026 13:03
- Anunț de participare
- CN1065555
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 8.250.000 RON Adjudecat: 8.415.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Test de detecție alergene IgE specifice | 5.500.000 RON | — | |
| 2 | Test pentru IgG specifice anti-alimente | 2.750.000 RON | DIAMEDIX IMPEX 2 contracte | 8.415.000 RON |
| DIAMEDIX IMPEX · contract 27/11.04.2024 · 18.04.2024 | 8.250.000 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract 1 · 24.05.2024 | 165.000 RON | |||
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Valoare atribuită
8.415.000 RON
din 8.250.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro