Atribuită Anunț atribuire

Acord-cadru furnizare piese de schimb pentru autobuze

Număr anunț
CAN1143271
Autoritate contractantă
PUBLITRANS 2000 S.A. (CUI 13008995)
Furnizor / câștigător
ICOM TRADING & CONSULTING SRL (CUI 30819946)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.215.412 RON
Valoare atribuită
20.090.738,35 RON
Data anunțului
06.03.2026 13:03
Anunț de participare
CN1073895

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (13)

Adjudecat: 20.090.738,35 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
2 Piese de schimb sistem electric Solaris Urbino 12, 5. Piese de … ICOM TRADING & CONSULTING SRL 1.425.000 RON
3 Piese de schimb sistem de franare si punte fata Solaris Urbino … CALVET PROD S.R.L. · CALVET PROD S.R.L.,DUBHE SRL 2 contracte 2.069.582,75 RON
CALVET PROD S.R.L. · contract 1/1538 · 17.02.2025 1.020.000 RON
CALVET PROD S.R.L.,DUBHE SRL · contract 1537/1539 · 17.02.2025 1.049.582,75 RON
5 Piese de schimb diverse - Solaris Urbino 12, 2. Piese de schimb… ICOM TRADING & CONSULTING SRL 1.602.909,50 RON
7 Piese de schimb etrier frana fata/spate Solaris Urbino 12, 16. … CALVET PROD S.R.L. 564.253 RON
9 Piese de schimb sistem climatizare Solaris Urbino 12 DUBHE SRL,ICOM TRADING & CONSULTING SRL 302.953,60 RON
12 Piese de schimb diverse Solaris Urbino 12 ICOM TRADING & CONSULTING SRL 278.930 RON
14 Piese de schimb - sistem transmisie, directie si suspensie Sola… DUBHE SRL 2 contracte 630.272 RON
DUBHE SRL · contract 1/991 · 05.02.2026 300.000 RON
DUBHE SRL · contract 1539 · 17.02.2025 330.272 RON
15 Piese de schimb - sistem franare, pneumatic si rulare Solaris U… CALVET PROD S.R.L. 1.899.348 RON
17 Piese de motor Solaris Urbino 12, 12. Piese de schimb diverse S… ICOM TRADING & CONSULTING SRL,CALVET PROD S.R.L. 2 contracte 6.126.054 RON
ICOM TRADING & CONSULTING SRL,CALVET PROD S.R.L. · contract 1535/1537 · 17.02.2025 5.743.684 RON
CALVET PROD S.R.L. · contract 2/7584 · 27.08.2025 382.370 RON
18 Piese de schimb - sistem electric Solaris Urbino 12, 5. Piese d… ICOM TRADING & CONSULTING SRL 2 contracte 3.461.345,50 RON
ICOM TRADING & CONSULTING SRL · contract 4/993 · 05.02.2026 3.316.649,50 RON
ICOM TRADING & CONSULTING SRL · contract 3/7585 · 27.08.2025 144.696 RON
20 Piese de schimb cutie de viteze Solaris Urbino 12 TURBO POWERTRAIN TECHNOLOGY 2 contracte 1.277.530 RON
TURBO POWERTRAIN TECHNOLOGY · contract 1/992 · 05.02.2026 600.000 RON
TURBO POWERTRAIN TECHNOLOGY · contract 1540 · 17.02.2025 677.530 RON
23 Piese de schimb - sistem de supraveghere video Derovis BEIA CONSULT INTERNATIONAL 3 contracte 272.100 RON
BEIA CONSULT INTERNATIONAL · contract 2/989 · 05.02.2026 36.000 RON
BEIA CONSULT INTERNATIONAL · contract 1/1542 · 17.02.2025 100.000 RON
BEIA CONSULT INTERNATIONAL · contract 1541 · 17.02.2025 136.100 RON
25 Acumulatori auto CARANDA BATERII 3 contracte 180.460 RON
CARANDA BATERII · contract 1543 · 17.02.2025 90.460 RON
CARANDA BATERII · contract 1/1544 · 17.02.2025 60.000 RON
CARANDA BATERII · contract 2/995 · 05.02.2026 30.000 RON

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARANDA BATERII SRL CUI RO 1560677
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DUBHE SRL CUI 35372791
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

20.090.738,35 RON

din 16.215.412 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.