Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 93,8% sub estimat
Achizitionare de Produse alimentare- 2 loturi
- Număr anunț
- SCNA1131248
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 673.920 RON
- Valoare atribuită
- 41.633 RON 93,8% sub estimat
- Data anunțului
- 24.06.2026 10:51
- Anunț de participare
- SCN1168359
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 93.536 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Produse de origine animala, carne proaspata/congelata si produs… | — | Anulat | — |
| 2 | OUA GAINA de consum proaspete | — | GIGI & CO S.R.L. 3 contracte | 93.536 RON |
| GIGI & CO S.R.L. · contract 36959 · 03.12.2025 | 68.256 RON | |||
| GIGI & CO S.R.L. · contract 37103 · 04.12.2025 | 6.320 RON | |||
| GIGI & CO S.R.L. · contract 709 · 12.01.2026 | 18.960 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GIGI & CO SRL CUI RO 3965839
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PROVIGO TRADE SRL CUI RO 25347260
Valoare atribuită
41.633 RON
din 673.920 RON estimat
93,8%
Adjudecat la 6,2% din estimat · economie 632.287 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.