Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MEDICAMENTE 2-3-2026

Număr anunț
CAN1164358
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI (CUI 4278710)
Furnizor / câștigător
SIEPCOFAR (CUI 3596251)
Cod CPV
33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172.965,60 RON
Valoare atribuită
172.965,60 RON
Data anunțului
16.03.2026 14:43

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 172.965,60 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
DONA. LOGISTICA 172.965,60 RON

Valoare atribuită

172.965,60 RON

din 172.965,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.