Atribuită
Anunț atribuire
Servicii de asigurare obligatorie de răspundere civilă pentru pagubele produse prin accidente rutiere pentru autovehiculele aparţinând I.P.J. Iaşi Lotul nr. 1 - Servicii RCA pentru pagubele produse prin accidente rutiere pentru autovehiculele existente în parcul I.P.J. Iaşi Lotul nr. 2 - Servicii RCA pentru pagubele produse prin accidente rutiere pentru autovehiculele care vor intra în dotare 2026
- Număr anunț
- SCNA1127672
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN IASI (CUI 4541831)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 559.200 RON
- Valoare atribuită
- 752.222,52 RON
- Data anunțului
- 17.03.2026 15:16
- Anunț de participare
- SCN1168558
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 559.200 RON Adjudecat: 752.222,52 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul nr. 1 - Servicii de asigurare obligatorie de răspundere c… | 330.000 RON | OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. 2 contracte | 572.188,32 RON |
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 67838 · 06.11.2025 | 287.139,52 RON | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 67904 · 10.11.2025 | 285.048,80 RON | |||
| 2 | Lotul nr. 2 - Servicii de asigurare obligatorie de răspunde civ… | 229.200 RON | OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. 2 contracte | 180.034,20 RON ↓21,5% |
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 67945 · 12.11.2025 | 177.469,44 RON | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 307651 · 16.01.2026 | 2.564,76 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI CUI 26595999
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI CUI 26595999
Valoare atribuită
752.222,52 RON
din 559.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro