Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat

Achizitie execuție lucrări de infrastructură și furnizare echipamente necesare obiectivului de investiție “Sustinerea intermodalitatii si transportului alternativ in Municipiul Targoviste” (Lot 1 – lucrări de infrastructură, Lot 2 – Bike sharing, Lot 3 – Stații de incarcare HEV)Cod SMIS 330774-PMT-2026-P-03, Cod unic de identificare procedura: 4279944–2026-1.1

Număr anunț
CAN1164287
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
72.414.946,93 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data anunțului
17.03.2026 13:04
Anunț de participare
CN1089619

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Estimat: 72.414.946,93 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 executia de lucrari de infrastructura aferente obiectivului de … 57.656.346,95 RON Anulat
2 furnizarea unui sistem de închiriere biciclete (bike – sharing)… 12.788.811,90 RON Anulat
3 Furnizarea statiilor de incarcare HEV aferente obiectivului de … 1.969.788,08 RON Anulat

Valoare atribuită

0 RON

din 72.414.946,93 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 72.414.946,93 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.