Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MEDICAMENTE 2-13-2026

Număr anunț
CAN1164394
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI (CUI 4278710)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117.783,67 RON
Valoare atribuită
117.783,67 RON
Data anunțului
17.03.2026 08:53

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 117.783,67 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
DR.MAX 117.783,67 RON

Valoare atribuită

117.783,67 RON

din 117.783,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.