Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 37,7% sub estimat
Achiziționare dezinfectanți (4 loturi)
- Număr anunț
- CAN1124825
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.347.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.462.255 RON 37,7% sub estimat
- Data anunțului
- 24.06.2026 10:52
- Anunț de participare
- CN1061808
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (4)
Estimat: 2.347.500 RON Adjudecat: 3.493.820 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dezinfectant rapid prin pulverizare gata preparat pentru dezinf… | 990.000 RON | Unimedik Impex SRL 3 contracte | 144.780 RON ↓85,4% |
| Unimedik Impex SRL · contract 42952 · 18.07.2024 | 113.580 RON | |||
| Unimedik Impex SRL · contract 41111 · 15.01.2026 | 4.250 RON | |||
| Unimedik Impex SRL · contract 41233 · 27.01.2025 | 26.950 RON | |||
| 2 | Produs pentru dezinfecția prin imersie și curățarea enzimatică … | 320.000 RON | Unimedik Impex SRL 11 contracte | 542.880 RON |
| Unimedik Impex SRL · contract 42446 · 13.05.2024 | 31.680 RON | |||
| Unimedik Impex SRL · contract 43120 · 08.08.2024 | 27.840 RON | |||
| Unimedik Impex SRL · contract 41653 · 10.02.2026 | 8.240 RON | |||
| Unimedik Impex SRL · contract 43956 · 12.11.2024 | 19.040 RON | |||
| Unimedik Impex SRL · contract 41391 · 05.02.2025 | 8.160 RON | |||
| Unimedik Impex SRL · contract 41110 · 15.01.2026 | 6.400 RON | |||
| Unimedik Impex SRL · contract 41768 · 03.03.2025 | 29.280 RON | |||
| Unimedik Impex SRL · contract 43909 · 18.11.2025 | 20.000 RON | |||
| Unimedik Impex SRL · contract 42812 · 13.06.2025 | 48.000 RON | |||
| Unimedik Impex SRL · contract 41949 · 06.03.2026 | 24.240 RON | |||
| Unimedik Impex SRL · contract 42357 · 08.05.2024 | 320.000 RON | |||
| 3 | Servețele impregnate cu dezinfectant de nivel înalt pentru dezi… | 600.000 RON | — | |
| 4 | Dezinfectant de nivel înalt pentru dezinfecția suprafețelor cri… | 437.500 RON | Unimedik Impex SRL 8 contracte | 2.806.160 RON |
| Unimedik Impex SRL · contract 43908 · 18.11.2025 | 91.050 RON | |||
| Unimedik Impex SRL · contract 42804 · 12.06.2025 | 203.125 RON | |||
| Unimedik Impex SRL · contract 41641 · 25.02.2025 | 113.330 RON | |||
| Unimedik Impex SRL · contract 41466 · 02.02.2026 | 34.000 RON | |||
| Unimedik Impex SRL · contract 43869 · 06.11.2024 | 81.105 RON | |||
| Unimedik Impex SRL · contract 41904 · 05.03.2026 | 131.750 RON | |||
| Unimedik Impex SRL · contract 42044 · 09.04.2024 | 124.300 RON | |||
| Unimedik Impex SRL · contract 41197 · 03.04.2024 | 2.027.500 RON | |||
Participanți · 11 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIMEDIK IMPEX SRL CUI RO 30410916
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIMEDIK IMPEX SRL CUI RO 30410916
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
KLINTENSIV S.R.L. CUI RO29359178
Valoare atribuită
1.462.255 RON
din 2.347.500 RON estimat
37,7%
Adjudecat la 62,3% din estimat · economie 885.245 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.