Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 20,7% sub estimat

Materiale sanitare 1 (2024)

Număr anunț
CAN1150417
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
CRIO - 2 SRL (CUI 4414293)
Cod CPV
33141111-1 · Bandaje adezive (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.552.896 RON
Valoare atribuită
2.023.763,72 RON 20,7% sub estimat
Data anunțului
19.03.2026 13:03
Anunț de participare
CN1074631

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (14)

Adjudecat: 2.023.763,72 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Bandaj autoadeziv elastic 20cm/10m
2 Comprese impregnate cu alcool PAUL HARTMANN 4 contracte 6.048 RON
PAUL HARTMANN · contract 6615 · 24.02.2026 175 RON
PAUL HARTMANN · contract 20844 · 10.07.2025 28 RON
PAUL HARTMANN · contract 19727/ L2 · 01.07.2025 5.712 RON
PAUL HARTMANN · contract 25369 · 28.08.2025 133 RON
3 Romplast hipoalergen din material netesut 15cm/10m SANROTEX TRADING SRL 3 contracte 421.895,22 RON
SANROTEX TRADING SRL · contract 20845 · 10.07.2025 25.689,72 RON
SANROTEX TRADING SRL · contract 6614 · 24.02.2026 32.328,50 RON
DELUXE MEDICRAFTS,CRIO - 2,SANROTEX TRADING SRL · contract 19727/L 1, 3 · 01.07.2025 363.877 RON
4 Retea elastica tubulara 4/25 m BIZMED · BIZMED,ALCA DUO MEDICAL S.R.L. 5 contracte 20.065,80 RON
BIZMED · contract 20843 · 10.07.2025 585 RON
BIZMED,ALCA DUO MEDICAL S.R.L. · contract 19727/L4 · 01.07.2025 18.681,30 RON
BIZMED · contract 31611 · 27.10.2025 351 RON
BIZMED · contract 5636 · 17.02.2026 351 RON
BIZMED · contract 6616 · 24.02.2026 97,50 RON
5 Tampoane medicale nesterile din tifon ZARYS INTERNATIONAL GROUP,CRIO - 2,SANROTEX TRADING SRL · CRIO - 2 6 contracte 354.029 RON
ZARYS INTERNATIONAL GROUP,CRIO - 2,SANROTEX TRADING SRL · contract 19727/L5 · 01.07.2025 286.320 RON
CRIO - 2 · contract 36373 · 02.12.2025 6.285 RON
CRIO - 2 · contract 25370 · 28.08.2025 15.531 RON
CRIO - 2 · contract 6617 · 24.02.2026 37.605 RON
CRIO - 2 · contract 33374 · 10.11.2025 938 RON
CRIO - 2 · contract 20842 · 10.07.2025 7.350 RON
6 Comprese nesterile din tifon 10/10 SANROTEX TRADING SRL 3 contracte 97.808 RON
SANROTEX TRADING SRL · contract 36374 · 02.12.2025 3.808 RON
CRIO - 2,PRODCONFARM S.R.L.,SANROTEX TRADING SRL · contract 19727/L6 · 01.07.2025 82.800 RON
SANROTEX TRADING SRL · contract 25371 · 28.08.2025 11.200 RON
7 Comprese sterile din materiale netesut CRIO - 2,PAUL HARTMANN,SANROTEX TRADING SRL 212.304 RON
8 Pansament hemostatic tip surgicel Natural Es-medical S.R.L · HEXAMEDICAL HEALTH,Natural Es-medical S.R.L,DELUXE MEDICRAFTS 4 contracte 234.590,40 RON
Natural Es-medical S.R.L · contract 25372 · 28.08.2025 7.224 RON
Natural Es-medical S.R.L · contract 20841 · 10.07.2025 4.233,60 RON
HEXAMEDICAL HEALTH,Natural Es-medical S.R.L,DELUXE MEDICRAFTS · contract 19727/L8 · 01.07.2025 204.652,80 RON
Natural Es-medical S.R.L · contract 6618 · 24.02.2026 18.480 RON
9 Lame bisturiu DELUXE MEDICRAFTS 5 contracte 117.263 RON
DELUXE MEDICRAFTS · contract 36375 · 02.12.2025 392 RON
CRIO - 2,STERIL ROMANIA,DELUXE MEDICRAFTS · contract 19727/L9 · 01.07.2025 79.584 RON
DELUXE MEDICRAFTS · contract 30626 · 16.10.2025 1.568 RON
DELUXE MEDICRAFTS · contract 6619 · 24.02.2026 26.180 RON
DELUXE MEDICRAFTS · contract 25373 · 28.08.2025 9.539 RON
10 Sistem de drenaj active redon cu rezervor tip burduf TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. 2.507 RON
11 Tub de dren toracic cu trocar metalic din PVC M-G EXIM ROMITALIA 4 contracte 31.191,40 RON
M-G EXIM ROMITALIA · contract 20839 · 10.07.2025 3.036,15 RON
VALDOMEDICA TRADING,M-G EXIM ROMITALIA · contract 19727/L11 · 01.07.2025 25.344 RON
M-G EXIM ROMITALIA · contract 25375 · 28.08.2025 787,15 RON
M-G EXIM ROMITALIA · contract 6621 · 24.02.2026 2.024,10 RON
12 Tub de dren toracic pentru uz intra-operator din pvc TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. 4 contracte 250.616,10 RON
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. · contract 20840 · 10.07.2025 4.998,90 RON
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. · contract 6620 · 24.02.2026 15.448 RON
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. · contract 25374 · 28.08.2025 6.136 RON
VALDOMEDICA TRADING,TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. · contract 19727/L10, 12 · 01.07.2025 224.033,20 RON
13 Husa 13-18cm x 250cm de protectie pentru camera laparoscop ALCA DUO MEDICAL S.R.L. 4 contracte 114.266,60 RON
ALCA DUO MEDICAL S.R.L. · contract 25376 · 28.08.2025 9.082 RON
ZARYS INTERNATIONAL GROUP,BIOLIFE GRUP S.R.L.,ALCA DUO MEDICAL S.R.L. · contract 19727/L13 · 01.07.2025 78.177,60 RON
ALCA DUO MEDICAL S.R.L. · contract 6622 · 24.02.2026 19.837 RON
ALCA DUO MEDICAL S.R.L. · contract 20838 · 10.07.2025 7.170 RON
14 Set husa sterila (13x61cm) pentru acoperire sonda ecografica DELUXE MEDICRAFTS · DELUXE MEDICRAFTS,NAFKA GRUP,CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT 3 contracte 161.179,20 RON
DELUXE MEDICRAFTS · contract 20837 · 10.07.2025 5.437,20 RON
DELUXE MEDICRAFTS,NAFKA GRUP,CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 19727/L14 · 01.07.2025 154.560 RON
DELUXE MEDICRAFTS · contract 39050 · 15.12.2025 1.182 RON

Participanți · 26 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NAFKA GRUP SRL CUI RO16320869
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRIO - 2 SRL CUI RO 4414293
Încă 23 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.023.763,72 RON

din 2.552.896 RON estimat 20,7%

Adjudecat la 79,3% din estimat · economie 529.132,28 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.