Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 59,7% sub estimat

Materiale sanitare 7

Număr anunț
CAN1121853
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.369.285,92 RON
Valoare atribuită
552.248,80 RON 59,7% sub estimat
Data anunțului
19.03.2026 13:01
Anunț de participare
CN1056726

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (4)

Adjudecat: 1.861.541,74 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Videoendoscoape flexibile de unica folosinta KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA 13 contracte 1.001.181,74 RON
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA · contract 31610 · 27.10.2025 14.769,96 RON
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA · contract 32844 · 24.10.2024 14.769,96 RON
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA · contract 34313 · 08.11.2024 14.769,96 RON
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA · contract 94/L1 · 04.01.2024 768.037,92 RON
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA · contract 1148 · 15.01.2024 7.384,98 RON
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA · contract 2219 · 25.01.2024 36.924,90 RON
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA · contract 33373 · 10.11.2025 22.154,94 RON
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA · contract 19136 · 25.06.2025 26.364,38 RON
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA · contract 7670 · 10.03.2025 22.154,94 RON
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA · contract 6887 · 01.03.2024 22.154,94 RON
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA · contract 15808 · 21.05.2024 14.769,96 RON
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA · contract 36099 · 22.11.2024 3.692,49 RON
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA · contract 35755 · 20.11.2024 33.232,41 RON
2 Plasa chirurgicala HerniaFix 8 contracte 493.640 RON
HerniaFix · contract 6592 · 24.02.2026 49.400 RON
HerniaFix · contract 3305 · 02.02.2024 33.600 RON
HerniaFix · contract 19397 · 26.06.2024 21.250 RON
HerniaFix · contract 36430 · 26.11.2024 6.300 RON
HerniaFix · contract 6532 · 26.02.2025 26.450 RON
HerniaFix · contract 17400 · 11.06.2025 5.760 RON
HerniaFix · contract 23932 · 12.08.2025 24.000 RON
HerniaFix · contract 94/L2 · 04.01.2024 326.880 RON
3 Placa electrod neutral de UF KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA 5 contracte 261.144 RON
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA · contract 19398 · 26.06.2024 20.088 RON
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA · contract 5068 · 12.02.2026 40.176 RON
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA · contract 3306 · 02.02.2024 20.088 RON
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA · contract 6533 · 26.02.2025 20.088 RON
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA · contract 94/L3 · 04.01.2024 160.704 RON
4 - Electrod neutral pt adulti B.BRAUN MEDICAL 6 contracte 105.576 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 94/L4 · 04.01.2024 61.056 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 5069 · 12.02.2026 15.264 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 3307 · 02.02.2024 7.632 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 23933 · 12.08.2025 6.360 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 6534 · 26.02.2025 7.632 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 19399 · 26.06.2024 7.632 RON

Participanți · 14 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HERNIAFIX SRL CUI RO34798790
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Încă 11 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

552.248,80 RON

din 1.369.285,92 RON estimat 59,7%

Adjudecat la 40,3% din estimat · economie 817.037,12 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.