Atribuită
Anunț atribuire
Acord cadru produse agro-alimentare - carne porc
- Număr anunț
- CAN1148129
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
- Furnizor / câștigător
- NICBAC PROD SRL (CUI 9817750)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 366.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.264.050 RON
- Data anunțului
- 24.03.2026 14:54
- Anunț de participare
- CN1080155
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 1.264.050 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Semicarcasa porc degresata fara cap si picioruse | — | NICBAC PROD 4 contracte | 1.176.050 RON |
| NICBAC PROD · contract 105899 · 26.02.2026 | 277.350 RON | |||
| NICBAC PROD · contract 131843 · 26.08.2025 | 277.350 RON | |||
| NICBAC PROD · contract 142569 · 21.11.2025 | 277.350 RON | |||
| PROVIGO TRADE S.R.L.,LEGUME FRUCTE COM S.R.L.,NICBAC PROD · contract 119270 · 27.05.2025 | 344.000 RON | |||
| 2 | Slanina porc | — | NICBAC PROD 4 contracte | 88.000 RON |
| NICBAC PROD · contract 105913 · 26.02.2026 | 22.000 RON | |||
| NICBAC PROD · contract 119274 · 27.05.2025 | 22.000 RON | |||
| NICBAC PROD · contract 142568 · 21.11.2025 | 22.000 RON | |||
| NICBAC PROD · contract 132139 · 26.08.2025 | 22.000 RON | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NICBAC PROD SRL CUI RO 9817750
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROVIGO TRADE SRL CUI RO 25347260
Valoare atribuită
1.264.050 RON
din 366.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro