Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent nr. 1337222 / 25.02.2026 la acordul-cadru de furnizare energie electrică nr. 361836 / 27.11.2025

Număr anunț
CAN1164856
Autoritate contractantă
Inpectoratul pentru Situatii de Urgenta "Barbu Stirbei" al judetului Calarasi (CUI 4294090)
Furnizor / câștigător
ALEX FUNERARE GRUP S.R.L. (CUI 28909397)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.024,71 RON
Valoare atribuită
28.024,71 RON
Data anunțului
24.03.2026 13:25

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 28.024,71 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
ALEX FUNERARE GRUP 28.024,71 RON

Valoare atribuită

28.024,71 RON

din 28.024,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.