Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 15,3% sub estimat
Alimente pentru prepararea hranei – Ulei, sosuri, pastă de tomate
- Număr anunț
- CAN1148224
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Cod CPV
- 15411100-3 · Uleiuri vegetale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 331.950 RON
- Valoare atribuită
- 281.225,95 RON 15,3% sub estimat
- Data anunțului
- 24.03.2026 13:04
- Anunț de participare
- CN1078130
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (3)
Adjudecat: 486.800,45 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ULEI | — | STEDYAN COM 7 contracte | 390.750 RON |
| STEDYAN COM · contract 225 · 17.03.2026 | 39.000 RON | |||
| BEYOUFOTO S.R.L.,AMIA INVEST,STEDYAN COM · contract 19 · 20.05.2025 | 252.000 RON | |||
| STEDYAN COM · contract 860 · 13.06.2025 | 43.300 RON | |||
| STEDYAN COM · contract 1708 · 28.10.2025 | 21.100 RON | |||
| STEDYAN COM · contract 1896 · 21.11.2025 | 9.700 RON | |||
| STEDYAN COM · contract 2102 · 12.12.2025 | 14.250 RON | |||
| STEDYAN COM · contract 50 · 12.02.2026 | 11.400 RON | |||
| 2 | SOSURI | — | FILVAS SERVCOM · AMIA INVEST 3 contracte | 42.650,45 RON |
| FILVAS SERVCOM · contract 112 · 20.02.2026 | 4.999,45 RON | |||
| AMIA INVEST,FILVAS SERVCOM · contract 22 · 20.05.2025 | 32.424,50 RON | |||
| AMIA INVEST · contract 1895 · 24.11.2025 | 5.226,50 RON | |||
| 3 | PASTA DE TOMATE | — | STEDYAN COM 4 contracte | 53.400 RON |
| STEDYAN COM · contract 1819 · 12.11.2025 | 4.450 RON | |||
| STEDYAN COM · contract 798 · 06.06.2025 | 9.790 RON | |||
| FILVAS SERVCOM,AMIA INVEST,STEDYAN COM · contract 24 · 20.05.2025 | 26.700 RON | |||
| STEDYAN COM · contract 88 · 13.02.2026 | 12.460 RON | |||
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMIA INVEST SRL CUI RO 14023985
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILVAS SERVCOM SRL CUI RO17975603
Valoare atribuită
281.225,95 RON
din 331.950 RON estimat
15,3%
Adjudecat la 84,7% din estimat · economie 50.724,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.