Atribuită
Anunț atribuire
ACORD CADRU PE 24 LUNI PENTRU FURNIZAREA DE MATERIALE SANITARE (II/2024)
- Număr anunț
- SCNA1106786
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 305.652,72 RON
- Valoare atribuită
- 305.652,72 RON
- Data anunțului
- 26.03.2026 09:37
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (7)
Estimat: 522.240 RON Adjudecat: 585.057,72 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Comprese sterile 27cm /27cm | 77.940 RON | SANROTEX TRADING SRL · SANROTEX TRADING SRL,S.C. NERAMO DISTRIBUTION S.R.L.,SINOFARM ROMANIA S.R.L. 4 contracte | 77.488,10 RON ↓0,6% |
| SANROTEX TRADING SRL · contract A1761P · 15.07.2025 | 505,60 RON | |||
| SANROTEX TRADING SRL · contract A1106P · 30.04.2025 | 197,50 RON | |||
| SANROTEX TRADING SRL · contract A2925P · 11.11.2025 | 1.185 RON | |||
| SANROTEX TRADING SRL,S.C. NERAMO DISTRIBUTION S.R.L.,SINOFARM ROMANIA S.R.L. · contract A2301P/26.04.2024, · 06.06.2024 | 75.600 RON | |||
| 2 | Comprese sterile tifon 10cm/10cm pliate 8 straturi | 43.200 RON | CRIO - 2 S.R.L. 6 contracte | 42.272,70 RON ↓2,1% |
| CRIO - 2 S.R.L. · contract A1101P · 30.04.2025 | 3.233,40 RON | |||
| SANROTEX TRADING SRL,ZARYS INTERNATIONAL GROUP MEDICAL EQUIPMENT S.R.L.,CRIO - 2 S.R.L. · contract A 2301P/26.04.2024, . · 06.06.2024 | 12.960 RON | |||
| CRIO - 2 S.R.L. · contract A2291P · 16.09.2025 | 2.368,50 RON | |||
| CRIO - 2 S.R.L. · contract A1786P · 16.07.2025 | 2.110,80 RON | |||
| CRIO - 2 S.R.L. · contract A5621P/11.10.2024 · 17.10.2024 | 10.800 RON | |||
| CRIO - 2 S.R.L. · contract A6334P/27.11.2024 · 05.12.2024 | 10.800 RON | |||
| 3 | Dispozitiv respiratie gură la gură | 60.480 RON | MEDIMPACT SRL 7 contracte | 190.818 RON |
| MEDIMPACT SRL · contract A1103P · 30.04.2025 | 2.160 RON | |||
| MEDIMPACT SRL · contract A1329P · 26.05.2025 | 1.480,50 RON | |||
| MEDIMPACT SRL · contract A2294P · 16.09.2025 | 16.177,50 RON | |||
| MEDIMPACT SRL · contract A2301p/26.04.2024 · 06.06.2024 | 54.000 RON | |||
| MEDIMPACT SRL · contract A6110P/14.11.2024 · 19.11.2024 | 54.000 RON | |||
| MEDIMPACT SRL · contract A3147P · 05.12.2025 | 9.000 RON | |||
| MEDIMPACT SRL · contract A4291P/24.07.2024 · 29.07.2024 | 54.000 RON | |||
| 4 | Folie izotermă | 114.720 RON | ZARYS INTERNATIONAL GROUP MEDICAL EQUIPMENT S.R.L.,VETRO DESIGN S.R.L.,CRIO - 2 S.R.L. · ZARYS INTERNATIONAL GROUP MEDICAL EQUIPMENT S.R.L. 5 contracte | 75.381 RON ↓34,3% |
| ZARYS INTERNATIONAL GROUP MEDICAL EQUIPMENT S.R.L.,VETRO DESIGN S.R.L.,CRIO - 2 S.R.L. · contract A 2301P/26.04.2024 · 06.06.2024 | 41.880 RON | |||
| ZARYS INTERNATIONAL GROUP MEDICAL EQUIPMENT S.R.L. · contract A4216P/23.07.2024 · 25.07.2024 | 23.400 RON | |||
| ZARYS INTERNATIONAL GROUP MEDICAL EQUIPMENT S.R.L. · contract A1105P · 30.04.2025 | 776,10 RON | |||
| ZARYS INTERNATIONAL GROUP MEDICAL EQUIPMENT S.R.L. · contract A2323P · 18.09.2025 | 8.837,40 RON | |||
| ZARYS INTERNATIONAL GROUP MEDICAL EQUIPMENT S.R.L. · contract A3148P · 05.12.2025 | 487,50 RON | |||
| 5 | Leucoplast pânză 5cm/5m | 90.000 RON | SINOFARM ROMANIA S.R.L.,LUAN VISION SRL,CRIO - 2 S.R.L. · LUAN VISION SRL 2 contracte | 27.252,92 RON ↓69,7% |
| SINOFARM ROMANIA S.R.L.,LUAN VISION SRL,CRIO - 2 S.R.L. · contract A2301P · 06.06.2024 | 18.720 RON | |||
| LUAN VISION SRL · contract A3146P · 05.12.2025 | 8.532,92 RON | |||
| 6 | Teste combinate COVID-19 și gripă | 38.250 RON | DDS Diagnostic · DDS Diagnostic,HDL Union,SINOFARM ROMANIA S.R.L. 5 contracte | 90.695 RON |
| DDS Diagnostic · contract A2397P · 25.09.2025 | 8.840 RON | |||
| DDS Diagnostic · contract A5908P/04.11.2024 · 12.11.2024 | 17.340 RON | |||
| DDS Diagnostic,HDL Union,SINOFARM ROMANIA S.R.L. · contract A2301P/26.04.2024,, · 06.06.2024 | 29.835 RON | |||
| DDS Diagnostic · contract A6471P/11.12.2024 · 11.12.2024 | 17.340 RON | |||
| DDS Diagnostic · contract A4850P/23.08.2024 · 27.08.2024 | 17.340 RON | |||
| 7 | Triangule tifon, pachet | 97.650 RON | PRODCONFARM S.R.L.,SINOFARM ROMANIA S.R.L.,CRIO - 2 S.R.L. 2 contracte | 81.150 RON ↓16,9% |
| PRODCONFARM S.R.L.,SINOFARM ROMANIA S.R.L.,CRIO - 2 S.R.L. · contract A2301P/26.04.2024.. · 06.06.2024 | 46.410 RON | |||
| CRIO - 2 S.R.L. · contract A3635P/08.07.2024 · 12.07.2024 | 34.740 RON | |||
Valoare atribuită
305.652,72 RON
din 305.652,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro