Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 51,0% sub estimat

Acetilena tehnica

Număr anunț
SCNA1130334
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Cod CPV
24321115-9 · Acetilena (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.155.440 RON
Valoare atribuită
566.110 RON 51,0% sub estimat
Data anunțului
27.03.2026 09:04
Anunț de participare
SCN1171263

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Adjudecat: 1.720.510 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Acetilena tehnica pentru Sucursala Miniera + ELCFU Motru Messer Romania Gaz S.R.L. 2 contracte 399.610 RON
Messer Romania Gaz S.R.L. · contract 254/CEOSM · 11.02.2026 388.500 RON
Messer Romania Gaz S.R.L. · contract 466/CEOSM · 27.03.2026 11.110 RON
2 Acetilena tehnica pentru Sucursala Electrocentrale Rovinari Messer Romania Gaz S.R.L. 55.500 RON
3 Acetilena tehnica pentru Sucursala Electrocentrale Turceni, 1. … Messer Romania Gaz S.R.L. 2 contracte 1.265.400 RON
Messer Romania Gaz S.R.L. · contract 231/CEOSM · 06.02.2026 1.154.400 RON
Messer Romania Gaz S.R.L. · contract 467/CEOSM · 27.03.2026 111.000 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

566.110 RON

din 1.155.440 RON estimat 51,0%

Adjudecat la 49,0% din estimat · economie 589.330 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.