Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 63,0% sub estimat
CATETERE SI CANULE 2023
- Număr anunț
- CAN1127167
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Cod CPV
- 33141200-2 · Catetere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.635.149,60 RON
- Valoare atribuită
- 974.537,08 RON 63,0% sub estimat
- Data anunțului
- 30.03.2026 13:04
- Anunț de participare
- CN1057958
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (7)
Adjudecat: 3.428.343,36 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Set cateterizare vena cava in metoda Seldinger cu cateter tripl… | — | B.BRAUN MEDICAL 8 contracte | 2.927.506,40 RON |
| B.BRAUN MEDICAL · contract 16038 · 27.05.2025 | 1.968 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 1549 · 17.01.2025 | 175.982,30 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 1657 · 16.01.2026 | 313.839,40 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 33878 · 13.11.2025 | 9.843 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 27193 · 15.09.2025 | 57.647,90 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 6305/L 1 · 27.02.2024 | 2.173.334,40 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 24169 · 08.08.2024 | 165.362,40 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 25699 · 23.08.2024 | 29.529 RON | |||
| 2 | Set cateterizare vena cava in metoda Seldinger | — | B.BRAUN MEDICAL 4 contracte | 181.195,90 RON |
| B.BRAUN MEDICAL · contract 14841 · 15.05.2025 | 4.408,30 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 6305/L2 · 27.02.2024 | 58.189,60 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 31398 · 15.10.2024 | 12.894,30 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 8828 · 19.03.2024 | 105.703,70 RON | |||
| 3 | Cateter administrare sulfactant | — | GISCO MED 4 contracte | 32.220 RON |
| GISCO MED · contract 21197 · 15.07.2025 | 1.790 RON | |||
| GISCO MED · contract 31999 · 21.10.2024 | 5.370 RON | |||
| GISCO MED · contract 18334 · 14.06.2024 | 3.580 RON | |||
| GISCO MED · contract 6305/L 3 · 27.02.2024 | 21.480 RON | |||
| 4 | Cateter pentru punctionare vena jugulara la nou nascuti | — | GISCO MED 2 contracte | 8.075 RON |
| GISCO MED · contract 32000 · 21.10.2024 | 475 RON | |||
| GISCO MED · contract 16322/L4 · 28.05.2024 | 7.600 RON | |||
| 5 | Cateter triplu lumen temporar | — | KAPAMED INTERNATIONAL 5 contracte | 72.324 RON |
| KAPAMED INTERNATIONAL · contract 1547 · 17.01.2025 | 3.444 RON | |||
| KAPAMED INTERNATIONAL · contract 12756/L5 · 18.04.2024 | 55.104 RON | |||
| KAPAMED INTERNATIONAL · contract 17846 · 11.06.2024 | 6.888 RON | |||
| KAPAMED INTERNATIONAL · contract 12627 · 22.04.2025 | 1.722 RON | |||
| KAPAMED INTERNATIONAL · contract 1656 · 16.01.2026 | 5.166 RON | |||
| 6 | Canula pentru traheostomie fara balonas pediatrice | — | ALPHA MEDICAL,RUBICON EDITECH 89 S.R.L. 3 contracte | 61.487,50 RON |
| ALPHA MEDICAL,RUBICON EDITECH 89 S.R.L. · contract 12756/L6 · 18.04.2024 | 60.900 RON | |||
| RUBICON EDITECH 89 S.R.L. · contract 7507 · 03.03.2026 | 470 RON | |||
| RUBICON EDITECH 89 S.R.L. · contract 1548 · 17.01.2025 | 117,50 RON | |||
| 7 | Canule pentru traheostomie cu balonas | — | ZARYS INTERNATIONAL GROUP · VALDOMEDICA TRADING,ZARYS INTERNATIONAL GROUP,RUBICON EDITECH 89 S.R.L. 8 contracte | 145.534,56 RON |
| ZARYS INTERNATIONAL GROUP · contract 8829 · 19.03.2024 | 1.481,20 RON | |||
| ZARYS INTERNATIONAL GROUP · contract 36387 · 02.12.2025 | 180,32 RON | |||
| ZARYS INTERNATIONAL GROUP · contract 1658 · 16.01.2026 | 2.576 RON | |||
| VALDOMEDICA TRADING,ZARYS INTERNATIONAL GROUP,RUBICON EDITECH 89 S.R.L. · contract 6305/L7 · 27.02.2024 | 137.729,28 RON | |||
| ZARYS INTERNATIONAL GROUP · contract 7508 · 03.03.2026 | 515,20 RON | |||
| ZARYS INTERNATIONAL GROUP · contract 1550 · 17.01.2025 | 1.545,60 RON | |||
| ZARYS INTERNATIONAL GROUP · contract 39163 · 13.12.2024 | 463,68 RON | |||
| ZARYS INTERNATIONAL GROUP · contract 27194 · 15.09.2025 | 1.043,28 RON | |||
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GISCO MED S.R.L. CUI 41121913
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ZARYS INTERNATIONAL GROUP MEDICAL EQUIPMENT S.R.L. CUI RO 45028265
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KAPAMED INTERNATIONAL SRL CUI RO 29589509
Valoare atribuită
974.537,08 RON
din 2.635.149,60 RON estimat
63,0%
Adjudecat la 37,0% din estimat · economie 1.660.612,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.