Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 51,1% sub estimat

Materiale de vopsitorie

Număr anunț
SCNA1117761
Autoritate contractantă
Societatea de Transport Bucuresti STB SA. (CUI 1589886)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
980.275,66 RON
Valoare atribuită
478.949,30 RON 51,1% sub estimat
Data anunțului
31.03.2026 14:37
Anunț de participare
SCN1156523

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 1.329.993 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
2 Sistem de vopsire alchidic monocomponent la vehicule, piese si … CHIMTITAN 20.017,80 RON
3 Alte materiale pentru vopsitorie, 2. Sistem de vopsire alchidic… CHIMTITAN 3 contracte 1.309.975,20 RON
CHIMTITAN · contract 47-1770 · 27.02.2025 851.043,70 RON
CHIMTITAN · contract 46-6509 · 20.03.2025 304.043,20 RON
CHIMTITAN · contract 46-6576 · 26.08.2025 154.888,30 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHIMTITAN SRL CUI 324996
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

478.949,30 RON

din 980.275,66 RON estimat 51,1%

Adjudecat la 48,9% din estimat · economie 501.326,36 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.