Atribuită
Anunț atribuire
Renovare energetică – Amenajare imobil Str. 1 Decembrie 1918 nr. 25, proiectare și execuție
- Număr anunț
- SCNA1090274
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.968.780,03 RON
- Valoare atribuită
- 14.968.780,03 RON
- Data anunțului
- 31.03.2026 08:43
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Valoare atribuită
14.968.780,03 RON
din 14.968.780,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro