Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 80,6% sub estimat

Încălțăminte – uniforma de serviciu

Număr anunț
CAN1144780
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERA (CUI 4193222)
Cod CPV
35811200-4 · Uniforme de politie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52.500.000 RON
Valoare atribuită
10.185.600 RON 80,6% sub estimat
Data anunțului
01.04.2026 13:07
Anunț de participare
CN1066262

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 25.845.600 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Pantofi tactici BOCANCI.COM 3 contracte 22.167.600 RON
BOCANCI.COM · contract 170 · 09.04.2025 15.660.000 RON
BOCANCI.COM · contract 223 · 16.05.2025 2.331.600 RON
BOCANCI.COM · contract 285 · 30.06.2025 4.176.000 RON
2 Ghete tactice HAIX SCHUHE Produktions und Vertriebs GmbH 2 contracte 3.678.000 RON
HAIX SCHUHE Produktions und Vertriebs GmbH · contract 6 · 15.01.2025
HAIX SCHUHE Produktions und Vertriebs GmbH · contract 72 · 21.02.2025 3.678.000 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BOCANCI.COM S.R.L. CUI RO43675710
Terți susținători 1
MARISDAL S.R.L. CUI RO 11048691
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
LENOX PROD SRL CUI RO 18163841
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

10.185.600 RON

din 52.500.000 RON estimat 80,6%

Adjudecat la 19,4% din estimat · economie 42.314.400 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.