Atribuită
Anunț atribuire
Servicii de Secventiere biblioteci de analiza transcriptomica spatiala si analiză date primare obtinute in urma secventierii -16 biblioteci” (mix secvente ADN) , in cadrul proiectului de cercetare PNRR Contract de finanţare nr. 760066/23.05.2023, CF 83/15.11.2022, cu titlul "Proiect de cercetare PNRR 760066/23.05.2023, CF 83/15.11.2022, " Lung squamous cell carcinoma therapeutic targets using s"
- Număr anunț
- CAN1165198
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Cod CPV
- 73110000-6 · Servicii de cercetare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.983 RON
- Valoare atribuită
- 43.983 RON
- Data anunțului
- 01.04.2026 13:05
- Anunț de participare
- CN1088661
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Valoare atribuită
43.983 RON
din 43.983 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro