Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 91,2% sub estimat
ACORD CADRU pentru achizitia de Materiale sanitare_IMPLANTURI SPINALE 2024
- Număr anunț
- CAN1141865
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Cod CPV
- 33183100-7 · Implanturi ortopedice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.692.800 RON
- Valoare atribuită
- 678.150 RON 91,2% sub estimat
- Data anunțului
- 01.04.2026 13:02
- Anunț de participare
- CN1075080
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (8)
Adjudecat: 5.717.950 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sistem reconstructie a corpilor vertebrali nivel cervical | — | ENLIFE SOLUTIONS | 190.400 RON |
| 2 | Sistem reconstructie a corpilor vertebrali (VBR) nivel toraco-l… | — | Anulat | — |
| 3 | Implanturi necesare fixarilor toraco-lombare posterior deschis | — | MEDTRONIC ROMANIA | 4.910.400 RON |
| 4 | Implanturi necesare fixarilor toraco-lombare posterior dorso-lo… | — | MEDTRONIC ROMANIA 2 contracte | 11.350 RON |
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 4771 · 10.02.2026 | 4.650 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 7162 · 26.02.2026 | 6.700 RON | |||
| 5 | Fixari cervicale abord anterior | — | MEDTRONIC ROMANIA 3 contracte | 163.450 RON |
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 10092 · 23.03.2026 | 30.000 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 9992 · 23.03.2026 | 76.000 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 29033 · 02.10.2025 | 57.450 RON | |||
| 6 | Fixari cervicale abord posterior | — | MEDTRONIC ROMANIA 2 contracte | 175.900 RON |
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 8526 · 10.03.2026 | 62.400 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 18083 · 17.06.2025 | 113.500 RON | |||
| 7 | Fixari cervicale fixare odontoida | — | MEDTRONIC ROMANIA | 266.450 RON |
| 8 | Sistem de osteosinteza spinala posterioara intervertebrala cu s… | — | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENLIFE SOLUTIONS SRL CUI RO 14258540
Valoare atribuită
678.150 RON
din 7.692.800 RON estimat
91,2%
Adjudecat la 8,8% din estimat · economie 7.014.650 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.