Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 91,9% sub estimat
Consumabile pentru proceduri de electrofiziologie conventionala
- Număr anunț
- CAN1164585
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Cod CPV
- 33111710-1 · Accesorii pentru angiografie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.087.250 RON
- Valoare atribuită
- 1.307.857 RON 91,9% sub estimat
- Data anunțului
- 01.04.2026 13:02
- Anunț de participare
- CN1087155
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (19)
Adjudecat: 17.202.967 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cateter diagnostic deflectabil quadripolar | — | — | |
| 2 | Cateter diagnostic deflectabil decapolar | — | — | |
| 3 | Cateter diagnostic duodecapolar | — | — | |
| 4 | Cablu conector cateter diagnostic | — | — | |
| 5 | Cablu conector cateter ablatie | — | — | |
| 6 | Kit punctie transeptala | — | — | |
| 7 | Cateter ablatie 8mm neirigat | — | Sante International | 15.839.250 RON |
| 8 | Cateter ablatie 4mm neirigat | — | Sante International | 1.153.500 RON |
| 9 | Cateter ablatie irigat uni/bidirectional cu varf flexibil | — | — | |
| 10 | Kit steril electrofiziologie | — | DELUXE MEDICRAFTS,CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE,Natural Es-medical 2 contracte | 72.217 RON |
| DELUXE MEDICRAFTS,CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE,Natural Es-medical · contract 6212 L 10 · 20.02.2026 | 44.800 RON | |||
| Natural Es-medical · contract 9029 · 13.03.2026 | 27.417 RON | |||
| 11 | Set introducator punctie femurala | — | EXIMIA MEDICAL,Natural Es-medical,DELUXE MEDICRAFTS | 138.000 RON |
| 12 | Cateter de ablatie irigat cu senzor de contact, navigatie magne… | — | — | |
| 13 | Cateter ablatie irigat uni/birirectonal cu varf flexibil cu sen… | — | — | |
| 14 | Cateter diagnostic mapping tip grid cu senzor | — | — | |
| 15 | Cateter diagnostic mapping tip grid avansat cu senzor magnetic | — | — | |
| 16 | Patch electroanatomic pentru sistemul de mapping 3D | — | — | |
| 17 | Teaca transeptala deflectabila | — | — | |
| 18 | Sonda echo intracardiac | — | — | |
| 19 | Cablu conector diagnostic cu navigatie magnetica | — | — | |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANTE INTERNATIONAL SA CUI RO 3210015
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE SRL CUI RO 16623412
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EXIMIA MEDICAL S.R.L. CUI RO39470890
Valoare atribuită
1.307.857 RON
din 16.087.250 RON estimat
91,9%
Adjudecat la 8,1% din estimat · economie 14.779.393 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.