Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 99,3% sub estimat

Acord-Cadru de produse-„REACTIVI SI CONSUMABILE ANATOMIE PATOLOGICA”

Număr anunț
CAN1149786
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.880.035,20 RON
Valoare atribuită
18.780 RON 99,3% sub estimat
Data anunțului
24.06.2026 10:54
Anunț de participare
CN1081293

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (4)

Estimat: 2.880.035,20 RON Adjudecat: 2.580.750 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 63 produse 1.404.032 RON ALTIUM INTERNATIONAL 2 contracte 5.700 RON ↓99,6%
ALTIUM INTERNATIONAL · contract 23512 · 11.07.2025 1.900 RON
ALTIUM INTERNATIONAL · contract 36048 · 17.10.2025 3.800 RON
2 34 produse 909.955,20 RON ALTIUM INTERNATIONAL 8.330 RON ↓99,1%
3 7 produse 409.248 RON ALTIUM INTERNATIONAL 2 contracte 2.565.660 RON
ALTIUM INTERNATIONAL · contract 19236 · 06.06.2025 2.564.820 RON
ALTIUM INTERNATIONAL · contract 21615 · 26.06.2025 840 RON
4 6 produse 156.800 RON ALTIUM INTERNATIONAL 1.060 RON ↓99,3%

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

18.780 RON

din 2.880.035,20 RON estimat 99,3%

Adjudecat la 0,7% din estimat · economie 2.861.255,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.