Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MEDICAMENTE 4-4-2026

Număr anunț
CAN1165724
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI (CUI 4278710)
Cod CPV
33651200-0 · Antimicotice pentru uz sistemic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64.739,20 RON
Valoare atribuită
64.739,20 RON
Data anunțului
09.04.2026 12:45

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 64.739,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
FRESENIUS KABI ROMANIA 64.739,20 RON

Valoare atribuită

64.739,20 RON

din 64.739,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.