Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MEDICAMENTE 4-1-2026

Număr anunț
CAN1165715
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI (CUI 4278710)
Cod CPV
33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
195.479,40 RON
Valoare atribuită
195.479,40 RON
Data anunțului
09.04.2026 12:08

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 195.479,40 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
MERCK ROMANIA S.R.L. 195.479,40 RON

Valoare atribuită

195.479,40 RON

din 195.479,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.