Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 92,3% sub estimat

SUTURI CHIRURGICALE

Număr anunț
CAN1149607
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
Cod CPV
33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.358.009,08 RON
Valoare atribuită
1.177.772,96 RON 92,3% sub estimat
Data anunțului
15.04.2026 13:01
Anunț de participare
CN1076242

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (4)

Adjudecat: 15.609.432,32 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 SUTURI NERESORBABILE ROMBIOMEDICA 11.553,60 RON
2 SUTURI RESORBABILE ROMBIOMEDICA 3 contracte 15.047.225,12 RON
ROMBIOMEDICA · contract 14970 · 25.06.2025 13.903.847,76 RON
ROMBIOMEDICA · contract 16946 · 11.09.2025 565.537,48 RON
ROMBIOMEDICA · contract 22691; 23081 · 23.02.2026 577.839,88 RON
3 SUTURI MICROCHIRURGIE PLASTICA SI VASCULARA SC EPSYLON GROUP SRL 2 contracte 467.013,60 RON
SC EPSYLON GROUP SRL · contract 14971 · 25.06.2025 444.171,60 RON
SC EPSYLON GROUP SRL · contract 16897/17544/18597 · 10.09.2025 22.842 RON
4 Ace chirurgicale diferite dimensiuni CRIO - 2 83.640 RON

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMBIOMEDICA SRL CUI RO 8936885
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRIO - 2 SRL CUI RO 4414293
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EPSYLON GROUP SRL CUI RO 18204240
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.177.772,96 RON

din 15.358.009,08 RON estimat 92,3%

Adjudecat la 7,7% din estimat · economie 14.180.236,12 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.