Atribuită
Anunț atribuire
servicii de mentenanta a instalatiilor de climatizare
- Număr anunț
- SCNA1083944
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 201.327,96 RON
- Valoare atribuită
- 201.327,96 RON
- Data anunțului
- 17.04.2026 08:30
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 485.367,96 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | servicii de mentenanta a instalatiilor de climatizare lot 1 | — | Tehnoplus Medical Service 4 contracte | 245.247,96 RON |
| Tehnoplus Medical Service · contract 7502 · 01.03.2023 | 37.500 RON | |||
| Tehnoplus Medical Service · contract 37244 · 03.12.2024 | 49.918,56 RON | |||
| Tehnoplus Medical Service · contract 40059 · 22.12.2025 | 22.829,40 RON | |||
| Tehnoplus Medical Service · contract 7274 · 28.02.2023 | 135.000 RON | |||
| 3 | servicii de mentenanta a instalatiilor de climatizare lot 3 | — | S.C. PRIMTECH SRL S.R.L. 3 contracte | 240.120 RON |
| S.C. PRIMTECH SRL S.R.L. · contract 7501 · 01.03.2023 | 41.400 RON | |||
| S.C. PRIMTECH SRL S.R.L. · contract 7275 · 28.02.2023 | 149.040 RON | |||
| S.C. PRIMTECH SRL S.R.L. · contract 45115 · 29.12.2023 | 49.680 RON | |||
Valoare atribuită
201.327,96 RON
din 201.327,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro