Atribuită
Anunț atribuire
Pachet 39: Proiectare – faza adaptare la amplasament, executie lucrari și asistenta tehnica din partea proiectantului pe perioada executiei lucrarilor pentru obiectivul de investitie: Lot 1 – Proiect tip - Construire creșă mică, sat Valeni-Podgoria nr. 109A, comuna Calinesti, judetul Arges - 14229 Lot 2 - Proiect tip - Construire creșă medie, municipiul Odorheiu Secuiesc, judetul Harghita - 11953
- Număr anunț
- SCNA1114847
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.080.921,12 RON
- Valoare atribuită
- 22.080.921,12 RON
- Data anunțului
- 24.06.2026 10:57
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 25.113.381,02 RON Adjudecat: 44.064.216,78 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Proiect tip - Construire creșă mică, sat Valeni-Podgoria nr. 10… | 10.896.632,55 RON | FAPACO S.R.L. 2 contracte | 18.075.121,36 RON |
| FAPACO S.R.L. · contract 1132 · 29.11.2024 | 9.037.560,68 RON | |||
| FAPACO S.R.L. · contract 1132 · 29.11.2024 | 9.037.560,68 RON | |||
| 2 | Proiect tip - Construire creșă medie, municipiul Odorheiu Secui… | 14.216.748,47 RON | MTA STRUCTURAL ENGINEERS,S.C. VIADUCT S.R.L. 2 contracte | 25.989.095,42 RON |
| MTA STRUCTURAL ENGINEERS,S.C. VIADUCT S.R.L. · contract 1067 · 29.11.2024 | 12.945.734,98 RON | |||
| MTA STRUCTURAL ENGINEERS,S.C. VIADUCT S.R.L. · contract 1067 · 29.11.2024 | 13.043.360,44 RON | |||
Valoare atribuită
22.080.921,12 RON
din 22.080.921,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro